Закінчення юридичної школи з відзнакою — це ще не гарантія того, що в житті випускниці все буде складатися благополучно. Еллен спочатку щастить. Вона стає асистенткою одного з найвідоміших в широких колах громадськості адвоката. Працювати доводиться в Нью-Йорку. Еллен демонструє відмінні знання теорії і таланти в юриспруденції. Їй допомагає молодість і аналітичної склад розуму. Босом є Петті Хьюз. Цей адвокат відомі нам з тієї причини, що приділяє час роботі виключно над найгучнішими справами. Зрозуміло, тут обертаються чималі суми коштів. Спочатку глядачеві може стати навіть трохи нуднувато, адже немає якоїсь динаміки в історії головної героїні.

Аж надто все гладко відбувається в її кар’єрі. Але зовсім не бездоганний диплом або відмінні знання, отримані в стінах юридичної школи стали для Еллен пропуском в цей світ багатства і благополуччя. Тут криється якась інша причина, поки не відома нашій особі. Серіал Сутичка 5 сезон (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Петті розв’язує війну з Артуром Фробішером, який відомий своїм мільярдним статком і могутніми зв’язками за межами країни. І ось тут і починаються перші проблеми у наших служителів правової системи.

Режисер: Тодд А. Кесслер, Меттью Пенн, Тімоті Басфилд
В ролях: Гленн Клоуз, Роуз Бірн, Тейт Донован, Захарі Бут, Тед Денсон, Анастасія Гріффіт, Майкл Нурі, Ной Бін, Том Нунен, Желько Іванек