Навіть сильній і незалежній жінці буває не просто без підтримки чоловічого плеча, особливо якщо доводиться тягнути на собі дитину. Надія Соловйова була однією з багатьох матерів одинаків, яким в сучасному світі доводиться боротися за виживання. Впахивая на двох роботах вона насилу примудрялася прогодувати себе і свою дочку Поліну. У грошах Надя потребувала як ніколи, але це не означало, що вона згодна на все. Коли господар будинку, де вона працювала домробітницею, раптово запропонував їй стати сурогатною матір’ю для його дитини, Надя навідріз відмовилася.

Навіть враховуючи шалений гонорар, на який можна було легко влаштувати дочку в хороший університет, вона твердо стояла на своєму. Однак про принципи довелося забути, коли з Поліною трапляється трагедія. Дівчинка професійно займалася спортивною гімнастикою і на одному з тренувань отримала важку травму хребта. Серіал Сурогатна матір (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Без термінової і дорогої операції вона назавжди могла залишитися інвалідом, тому у матері не залишалося іншого вибору, як погодиться на пропозицію. Вона ще не здогадувалася, що це рішення стане доленосним в її житті і що попереду головні труднощі ще попереду.

Режисер: Олег Філіпенко
В ролях: Анна Міклош, Костянтин Самоуков, Олексій Нагрудний, Анна Саліванчук, Дар’я Трегубова, Остап Ступка