Події серіалу розвиваються в Субурі, розташованій на найстарішій території Римської держави. Його вважають найбільш кримінальним районом, де не варто затримуватися на довгий час. Тут процвітає продаж наркотиків, поширена проституція, а під час темного часу доби місцеві банди влаштовують справжні розборки, що закінчуються кровопролиттям. Вони готові довести, що території за законом належать їм. Головними героями стають три амбітних молодих людини.

Вони хочуть слави і світового визнання, а найголовніше грошей. Все це призводить до того, що хлопці вплутуються в непросту боротьбу, що відрізняється особливою жорстокістю. На них звертає увагу місцева мафія, яку не влаштовує те, що в їхні справи втручаються сторонні люди, що не володіють владою і впливом. Чи зможуть юнаки, не тільки зберегти власні життя, а й заволодіти бажаючим? Чи збережуть вони дружбу? Або їхні стосунки будуть повністю зруйновані? Серіал Субура 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І яка насправді ціна у слави і влади, коли всі тебе бояться? Або ж це закордонна мрія, яку неможливо досягти тільки своїми силами? І як вибратися з порочного кола, що спонукає до насильства і пролиття крові?

Режисер: Джузеппе Капотонди, Андреа Молайолі, Мікеле Плачідо
В ролях: Філіппо Нігро, Франческо Акваролі, Emmanuele Aita, Daniele Amendola, Алессандро Борги, Адамо Діонізі