Пригоди Олівера Куїна тривають в сьомому сезоні. Після подорожі на яхті, що закінчився катастрофою, мільярдер Олівер опинився на безлюдному острові. Так вважав розпещений батьками багач на початку свого несподіваного пригоди. Зіткнувшись з ворогами, він швидко освоївся і перетворився на відважного чоловіка, готовому ризикувати і перемагати. Нові друзі допомогли освоїтися в нових обставинах і сформувати інший характер. Світський лев, не сходив зі сторінок модних журналів, переглядає своє ставлення до життя і змінює пріоритети. Родичі вважають Олівера загиблим, але через п’ять років він повертається додому.

Мати і друзі не впізнають в мужньому чоловікові колишнього безтурботного юнака, марнотратника батьківського стану. Тепер Олівер знає мету свого життя і готовий виправити минулі помилки. Він вирішує направити всі сили на виконання волі батька − створити процвітаючий мегаполіс, в якому жителі будуть щасливі. Нові ідеї мільярдера не знаходять розуміння і підтримки багатіїв міста. Серіал Стріла 7 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тому Олівер починає діяти самостійно. Вдень він веде Світське життя, а вночі надягає костюм з капюшоном і озброюється стрілами. Негласна війна злочинності оголошена. Відтепер герой сам вершить правосуддя.

Режисер: Джон Берінг, Майкл Шульц, Гай Норман Бі
Актори: Уілла Холланд, Кейті Лотц, Пол Блекторн, Кеті Кессіді, Стівен Амелл, Емілі Бетт Рікардс, Ману Беннетт, Колтон Хейнс, Сюзанна Томпсон, Девід Ремсі