Перипетії міжособистісних відносин, часом, виливаються в такі складні хитросплетіння, що розплутати їх не представляється можливим. Особливо часто це трапляється з молодими людьми, які не мають великого досвіду серйозних взаємин. Герої серіалу «Статус стосунків: усе складно» — молоді й симпатичні студенти університету, лише вступають у доросле життя і осягають всі принади своєї самостійності. Чарівна Айшегюль закохується в місцевого красеня Джана, але його серце належить розумниці Еліф. Однак її серце вже зайняте заповзятливим Муратом, який все б віддав за прихильність Айшегюль.

Кожен з героїв мріє, у що б то не стало, отримати своє щастя, але заплутані відносини раз у раз зіштовхують їх в найнеймовірніших ситуаціях. Безліч помилок і розчарувань, зрештою, долаються закоханими студентами, адже молодість і легке ставлення до життя допомагають їм. Виконавцями головних ролей в турецькому серіалі є Берк Октай, Еда Едже, Нурселі Ідіз та ін. Серіал Статус стосунків: усе складно всі серії (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А Мурат, місцевий бізнесмен і любитель пофліртувати з дівчатами, хоча насправді він любить тільки одну – Айшегюль. Як бачите, нам належить познайомитися з вельми цікавими людьми, які представляють собою любовний чотирикутник.

Режисер: Барис Йос
Актори: Seren Sirince, Берк Октай, Pamir Pekin, Еда Едже, Mert Türkoglu, Özlem Öçalmaz, Нурселі Ідіз, Gülden Avsaroglu