Увага глядацької аудиторії при перегляді даного багатосерійного телевізійного фільму буде направлено на американський загін спеціального призначення та їх діяльність. Для його організації було відібрано найкращих представників офіцерського звання. Вони повинні були відрізнятися особливою силою, спритністю і здатністю виконати найскладніші завдання. Для введення в курс справи і поліпшення фізичної підготовки кандидати повинні були пройти спеціальний курс навчання.

Військовослужбовцям спеціального елітного підрозділу ВМС США доручалися найскладніші операції, які були не під силу іншим представникам правоохоронних органів. Їх руками були виконані різні завдання з ліквідації терористичних угруповань, опрацьовані до дрібниць численні пошукові операції і врятовані життя людей, які стали заручниками. Цього разу їм доручено справу щодо розшуку найнебезпечнішого в світі терориста Саддама Хуссейна.

Ця справа виявилася надзвичайно складною, чого не очікував спецзагін. Всі операції, що виконуються загоном, завжди закінчувалися тріумфом. Серіал Спецназ 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Крістофер Чулак, Ларрі Тенг, Іен Тойнтон
В ролях: Девід Бореаназ, Олександра ЛеМосл, Макс Тіріот, Ніл Браун мл., А.Дж. Баклі, Тоні Тракс, Джессіка Паре, Парізі Фахрі, Келвін Вільямс, Пол Кессел