Софія все своє життя прожила з прийомною матір’ю і останні роки віддавала всю себе навчанні і роботі. Дівчина мріяла про те, що вона зможе якомога швидше заробити потрібну суму грошей, щоб вирушити на розкопки разом зі своїм улюбленим викладачем. Софія вже давно в нього таємно закохана, тільки от впевнена, що поки вони зустрічаються тільки в університеті, то це не дозволить чоловікові відповісти на її почуття взаємністю. Так що на цю поїздку вона покладає неймовірні надії, вірячи, що саме там вирішиться її доля і вона зможе почати замислюватися про своє сімейне життя з коханим, про яку давно мріє.

Тільки несподівано вона дізнається про те, що її справжнє прізвище Изьяславская. Ця інформація шокує дівчину, адже виявляється з давнього роду, і корінням історія її сім’ї йде до роду Рюриков. Тепер дівчині доводиться якось змиритися з тим, що вона далеко не звичайна дівчина і її чекає не те життя, яку вона планувала всі ці роки. Більш того тепер може зірватися її поїздка в Туреччину, а це означає, що у неї не вийде зізнатися в своїх почуттях коханому.

А може чоловік помітить дівчину, коли дізнається правду про її походження або ж Софію чекає знайомство з більш гідним для неї чоловіком? Серіал Спадкоємиця мимоволі всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Тарас Дудар
Актори: Анастасія Іванова, Влад Никитюк, Олександр Крижанівський, Ксенія Мішина, Георгій Хостікоєв, Сергій Сипливий, Катерина Вайвала, Сергій Чекерес, Світлана Штанько, Ігор Тихомиров