Життя провінційного містечка Сьєрра-Азул спокійне і розмірене. Це місце ще не зворушено самими розвиненими технологіями, і місто живе в гармонії з навколишньою природою гірських пагорбів. Сьєрра-Азул таїть в собі безліч секретів, які не повинні вийти за межу міста. І саме через секретів, що зберігаються, місцеві жителі не шанують чужинців. На його території, біля підніжжя гір, знаходиться найцінніше джерело, що дарує вічну молодість. У джерела є свої хранителі, які повинні подбати про те, щоб таємниця про природну аномалії не була розкрита. Хранителі вибираються абсолютно випадковим чином серед місцевого населення. Загадковий кіт Леон здатний вказувати, на кого лягла обов’язок охороняти джерело.

На сторожі повинні стояти 7 Хранителів. Коли Леон пропав, жителі зрозуміли, що він зовсім скоро вкаже на нового, сьомого зберігача. В цей раз, Леон вказав на хлопця, який не планує залишатися в Сьєрра-Азул. У світі залишилося занадто мало місць, які не торкнулася цивілізація, і бразильське містечко Серра-Азул є одним з таких містечок. Серіал Сьомий хранитель 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Таємничий населений пункт відгороджений від зовнішнього світу ланцюгом гострих гір, тут більше дерев, ніж будинків, а місцеві жителі досі не користуються віртуальною мережею і мобільними телефонами.

Режисер: Рожеріу Гомеш
В ролях: Марина Руй Барбоза, Бруну Галиассу, Лілія Кабрал, Тоні Рамос, Флавія Алессандра та інші