Серіал Соломонове рішення всі серії (2018) дивитись онлайн в HD якості


Надя живе разом зі своїм сином і радіє життю. Звичайно робота касира не приносить так багато грошей, як хотілося б, проте дівчина не сумує і вірить у краще. Але несподівано відбувається те, про що дівчина навіть подумати б ніколи не могла. У неї знаходять захворювання і якщо їй терміново не знайти серце для пересадки, то немає жодних шансів на те, що вона довго проживе. Розуміючи, що вибору особливого немає, жінка відправляється в Москву, в надії, що там їй вдасться відшукати серце в благодійному донорському центрі, де працює її подруга. У Олени вона і залишає свого сина, так як сама не в змозі за ним доглядати.

На жаль так серце дівчини і не було знайдено, а тому у Наді не було іншого вибору, як зробити Олену опікуном свого сина, а самій поїхати в рідні краї вмирати. Але несподівано їй повідомляють про те, що все-таки було знайдено серце для пересадки і дівчина може приїхати на операцію. Надя зраділа, так як це шанс і повернути свого синочка, за яким вона дуже сильно скучила. Але на жаль не все так просто, як здавалося на перший погляд. Серіал Соломонове рішення всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Олена не захотіла повертати хлопчика, до того ж вона його законний опікун. Здавалося б навіть суд нічим не зможе допомогти матері, поки не сталося те, чого ніхто не очікував…

Режисер: Антон Скрипець
В ролях: Олександра Сизоненко, Олексій Чугаєв, Наталія Височанська, Ольга Олексій