Серіал Снігопад 1 сезон 10, 11 серія (2017) дивитись онлайн в HD якості


​​​​Під кінець вісімдесятих років копи не надто-то й намагалися працювати. Кримінальна обстановка була досить спокійною. Та й дрібні наркоторговці поширювали, але правоохоронцям вони не заважали, чому їх ніхто і не намагався ловить. Але з появою Ескобара і Медельїнського картелю ситуація радикальним чином змінилася, адже мафіозі зміг вивести наркобізнес на новий рівень. Відтепер Лос-Анджелес є одним з найнебезпечніших міст. У Штати починають тоннами доставлять кокаїн. На кожному розі з’являються наркодилери, прагнучи впарити свій продукт.

В одну мить В країні відбувається кокаїновий бум, що провокує появу безліч наркозалежних.У центрі розповіді виявляються три абсолютно різних персонажа, що об’єдналися заради того, щоб розжитися грошима. Франклін все життя займався продажами наркотичних речей, обсяг яких значно збільшився. Густаво колись займався боксом, але спортивна кар’єра виявилася зруйнована, залишившись в далекому минулому, з цієї причини він зважився взятися за нове заняття. Серіал Снігопад 1 сезон 10, 11 серія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Логан ж просто хоче розбагатіти в недалеких підлітків, готових витрачати нечувані кошти на уявне задоволення. Їх дивна компанія об’єднується, і як знати, може у них вийде здійснити задумане.

Режисер: Аділь Ель Арбі, Bilall Fallah, Джон Сінглтон
В ролях: Демсон Ідріс, Картер Хадсон, Емілі Ріос, Серхіо Періс-Менчета, Айзиа Джон, Філіпе Валле Коста, Эймин Джозеф, Майкл Хайатт, Клаудія Абрего, Алон Абутбул