Серіал Шукаю тебе всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


Саша Рудковська росте в любові, розумінні і турботі. Вона вдячна батькові і матері за ту щасливу сім’ї і атмосферу, яку люблячі люди створили для неї. У дівчини великі плани на майбутнє. Їй хочеться багато чого домогтися в кар’єрі, тим більше, що особа вона тямуща і вперта. Та й в особистому житті у героїні все складається відмінно. Коханий робить їй пропозицію і хлопці думають про майбутнє весілля. Але підступна доля вже підстерігає зі своїм несподіваним подарунком і випробуваннями. Відразу радість, надії і щастя змінюються на біль, відчай і глибоку душевну рану.

В її будинку трапляється пожежа, при якій гинуть рідні. Все відбувається так швидко, що Олександра не встигла отямитися. Дивні і незрозумілі обставини при яких вона втратила близьких ніяк не вкладаються в свідомості. Її намагається підтримати коханий і здається, що біль з часом вщухне і не буде так смикати душу. Але новий удар, що послідував скоро знову вганяє її в безвихідь. Її хлопець зраджує її, опинившись занадто слабким. Серіал Шукаю тебе всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Його кар’єрні інтереси виявилися вищими за все інше. Саша розуміє, що життя триває і намагається бути сильною. Вона зустрічає нову любов, але з великою обережністю сприймає її, адже після всього, що сталося не може вірити нікому.

Режисер: Віктор Конисевич
В ролях: Ольга Венікова, Кирило Дицевич, Анна Ардова, Олександр Тютін, Валерія Гуляєва, Володимир Захарченко, Анатолій Зіновенко, Таїсія Бойко, Олександр Данильченко