Майкл Джей Фокс свого часу був блискучим актором, популярним ведучим і яскравим шоуменом. Але все змінив страшний діагноз – лікарі констатували у нього хвороба Паркінсона, і він змушений був покинути світське життя. Тоді він вирішив більше часу приділяти сім’ї, а крім того заснував фонд для дослідження хвороби, що осягнула його. Але минув якийсь час, діти виросли, а сам Майкл усвідомив, що «є ще порох», і він знову хоче пов’язати своє життя з публічними виступами. Цей серіал частково, звичайно ж, є біографічним проектом. І все ж основна його мета-в добрій і показовій гумористичній формі донести глядачам деякі загальнолюдські цінності, про які часто забувають.

Це повчальна комедія, пересичена іскрометним гумором і цікавими життєвими історіями, перегляд яких напевно принесе вам чимало задоволення. Мова піде про Майка Генрі — колишнього ведучого новин і репортера, який хворіє на хворобу Паркінсона. Серіал Шоу Майкла Дж. Фокса 1 сезон (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У Майка велика і щаслива сім’я, начебто він щасливий, так як кожен день намагається подолати свою хворобу і жити повним життям, але чогось все-таки йому не вистачає, і він вирішує повернутися на роботу, але не без допомоги своїх близьких.

Режисер: Ендрю Флемінг, Скотт Елліс, Джон Фортенберри
В ролях: Майкл Дж. Фокс, Бетсі Брандт, Конор Ромеро, Джульєтт Гогли, Джек Гір, Кеті Финнеран, Уенделл Пірс, Ана Ногейра, Джейсон Кравіц, Енн Хеч