Аніме повідає нам історію двох звичайних дівчаток, які як і всі нормальні діти були з батьками і грали в ляльки, розсипаючись у своїх мріях. Тільки це все було до одного моменту, поки одного разу вони не втратили все і відразу. Зараз пройшло не багато часу і дівчата стали професійними кілерами, вони постійно на важливих завданнях, виконують їх ніби запрограмовані роботи. Тіла їх вже не такі як раніше, від звичайних дівчаток залишилася тільки оболонка і те, що приховано глибоко всередині — спогади і їх душа, тепер в їх житті існує тільки одна мета — боротися зі злочинцями і терористами.

Всьому виною уряд, саме уряд зробив з дівчат професійних вбивць. Вони вміють майстерно битися, насильство їх покликання. Кожен день вони піддають свої життя великим ризикам. Вони не завжди працюють самі, є так само і агенти чоловічої статі, які приходять їм на підмогу кожен раз, якщо потрібно. Серіал Школа вбивць 1 сезон (2003) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Зараз дівчата без вагань можуть спустити курок, а буде так само, в той час, як їхні почуття нарешті вирвуться назовні, і вони піддадуться спогадами. Адже в глибині душі вони самі звичайні діти, які не хочуть такого життя.

Режисер: Асака Моріо
В ролях: Юка Нанри, Хидэнобу Киути, Міцура Міямото, Хіросі Симодзаки, Канака Мицухаси, Ері Сендай, Амі Косимидзу, Макото Томіта, Хіросі Янака, Масамі Івасакі