Головним героєм цього фільму стає поліцейський Департаменту карного розшуку. Його звуть Гаррі Клейтон. Він живе в Лондоні, і він вкрай незадоволений своїм життям. Він зазнає невдачі скрізь: на роботі, в особистому житті і в інших сферах життя. Так незадоволений своїм життям він живе і навіть не сподівається, що в один день все може змінитися. Клейтон просто змирився з тим, що він невдаха, і нічого не збирається з цим робити. Але все-таки в один день все змінюється. Головний герой зустрічає на вулиці незнайомку. Це була б звичайна зустріч, мало хто бродить по вулицях Лондона, але незнайомка дарує Гаррі дивний дерев’яний браслет, щось пробурмотів про те, що це іграшка приносить власникові удачу.

Звичайно, Клейтон цьому не повірив. Він оглянув браслет. Так, дійсно виглядає старим, але швидше за все слова про удачу були просто балаканиною. Заради експерименту поліцейський починає носити цей браслет. І з часом він помічає, що його життя змінюється до краще. Після довгих роздумів він розуміє, що це вплив браслета.

З’ясувавши це, він починає використовувати силу браслета собі на благо. На жаль, головний герой абсолютно забув, що така магія зажадає величезної плати за використання. Серіал Щасливчик 1 сезон (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Кеффрі, Енді де Эммони, Джон Іст
В ролях: Джеймс Несбітт, Ів Бест, Сієнна Гиллори, Амара Каран, Стівен Макінтош, Даррен Бойд, Стефен Хэйгэн, Джин Лу, Лейла де Меса, Омід Джалілі