Наташа відзначала 20-річчя в подарованій батьком просторій квартирі. Доставлений кур’єром подарунок є несподіванкою. Усередині величезної коробки знаходився ароманабор і записка. У дворі іменинницю чекав сюрприз. Біля іномарки з букетом троянд стояв зниклий коханий. Хлопцеві вдається вимолити прощення. Обрадована примиренням дівчина не помічає догляду засмученого шанувальника. Після 6 років благополучного шлюбу Наталія поспішала додому поділитися чудовою новиною. Перемога в престижному конкурсі надавала можливість відправитися до Франції на стажування в прославлений парфумерний концерн.

Стурбований чоловік не поділяв захоплень. Пара серйозно свариться. Олексій йде. Незабаром стає відомо про подію на окружній трасі автокатастрофі. Загибель коханого чоловіка приводить в пригнічений стан. Дмитро Миколайович вирішує відвернути єдину спадкоємицю від похмурих думок і пропонує очолити лабораторію. Обладнати відведене приміщення доручено відповідальному головному інженеру.

За минулі роки почуття вірного Ігоря не зникли. Донька боса викликає інтерес і у підприємливого юриста Богдана. Серіал Секрет Майя всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олег Ларін
В ролях: Ірина Таранник, Дмитро Сова, Поліна Ларіна, Ігор Рубашкін, Микола Боклан, Владислав Мамчур, Володимир Осадчий, Ігор Петрусенко, Дмитро Саранськ, Олексій Комаровський