У Північній Америці вісімнадцятого століття протистояння між корінним населенням і чужинцями з-за океану було вкрай жорстоким. Смерть і зрада була в нормі речей, особливо якщо врахувати можливість швидкого збагачення на торгівлі хутром. Поступатися свої мисливські угіддя аборигени не мають наміру, та ще й чужинці відчайдушно ворогують один з одним. Деклан Харп, народжений від зв’язку ірландця з тубільцем, є одним з найнебезпечніших людей кордону. Йому вдалося зібрати банду, завдяки якій тепер грабіж місцевих торговців поставлений на потік. Крім того, бандиту вдалося налагодити свій канал збуту цінних хутра в Європу, і Велика Британська торгова компанія несе важкі збитки.

Лорд Бентон має намір покласти край цьому свавіллю. Звичайно, йому абсолютно не цікаві якісь там торговці, він просто не має наміру терпіти особисті збитки. Разом з капітаном Честерфілдом він прямує в Новий Світ. Лорд прекрасно розуміє, що просто так до Деклана Харпа добратися практично неможливо, тому був найнятий Майкл Сміт.

Хлопець також ірландець, і його завдання втертися в довіру до ватажка бандитів. Після того як Майкл стане в банді своєю людиною, він повинен зрадити Деклана. Серіал Рубіж 1-2 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бред Пейтон, Джон Ватчер, Келлі Макін
Актори: Діана Бентлі, Бріенн Хілл, Пол Івен Вілсон, Майкл Патрік, Вільям Белло, Пол Фото, Еван Йоніка, Крістіан МакКей