Дія другого сезону продовжує набирати обертів в Республіці Гілеад. Тут суспільство розділене на різні касти, серед яких є підлеглі і правлячі. Важливим положенням користуються офіцери, в чиї прямі обов’язки входить оборона країни від внутрішніх загроз і зовнішніх. На думку уряду дана функція є найбільш значущою, а значить Діяльність інших громадян повинна бути спрямована на забезпечення зручностей і комфорту для офіцерів, а також їх сімей. Як незабаром з’ясовується, дружини офіцерів не мають здатності виношувати дітей через генетичні відхилення. Ця функція була перенесена на «служниць» — дівчат, які були відібрані за особливими критеріями.

Ці «служниці» мешкають в певних таборах, в яких беруть участь у релігійних обрядах. Головній героїні вже довелося випробувати все «задоволення» на собі. Після того, як вона віддала первістка в офіцерську сім’ю, героїня зробила спробу втечі з країни. Її схопили і повернули назад в табір. Відтепер її чекає повтор всієї історії. Фредова продовжить свій шлях проти системи і буде битися за свободу свого майбутнього малюка. Другий сезон покаже маму головної героїні і більш похмуру обстановку Гілеада.

Також глядачі познайомляться з іншими куточками Республіки і побачать, яке життя ведуть люди знаходяться за межами елітного комплексу. Серіал Розповідь служниці 2 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рід Морано, Майк Баркер
В ролях: Елізабет Мосс, Джозеф Файнс, Саміра Уайлі, Івонн Страховськи, Макс Мінгелла, Енн Дауд, Jordana Blake, Алексіс Бледел, О. Т. Фагбенлі, Аманда Бругель