Серіал Російська лялька 1 сезон (2019) дивитись онлайн в HD якості


Надя-молода екстравагантна жінка, що володіє яскравою, такою, що запам’ятовується зовнішністю. Кучеряве руде волосся, великі очі — надають їй особливу харизму. Красуня не боїться пересудів і пліток. Вона звикла вести себе вільно і сміливо. Надя веде активне світське життя. Дівчина любить вечірки, часто зустрічається з друзями. Її важко назвати благопристойною панянкою. Вона любить випити і не соромиться закурити. Надя не прагне до змін і самовдосконалення. Її повністю влаштовує її життя. На жаль, її «ідилія» виявилося не вічна. Одна вечірка перевернула все її життя. Цей день починався як зазвичай. Увечері дівчина збиралася на паті до друзів.

Варто було їй вийти з вечірки, як вона потрапила під авто. Дівчина померла, а на ранок прокинулася неушкодженою. Спочатку вона припустила, що їй приснився страшний сон. Такого просто не може бути! День добігав кінця, і дівчина знову вирушила на вечірку. Результат виявився вельми сумним-красуня знову померла. День повторювався знову і знову. Серіал Російська лялька 1 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Щоразу вона потрапляла в ту ж компанію і вмирала. Надя була впевнена, що стала заручницею зловісної тимчасової петлі. Їй здавалося вона божеволіє! Як розірвати це замкнуте коло? І головне — як залишитися в живих?

Режисер: Леслі Гедленд, Джемі Беббіт, Наташа Ліонне
Актори: Наташа Ліонне, Чарлі Барнетт, Грета Лі, Джеремі Бобб, Rebecca Henderson, Елізабет Ешлі, Ritesh Rajan, Юл Васкес, Даша Поланко, Брендан Секстон III