Лариса — керівник відділу меблевої фабрики. Антон — директор. Вони зустрічаються вже рік і впевнені, що люблять один одного. Справа йде до весілля. Антон народився і виріс в Лондоні, його предок колись втік від більшовиків, і осів в Англії, там він кар’єру. Спочатку Лариса не надає особливого, що її наречений-нащадок знаменитого дворянського сімейства. Вона знає, що її майбутній свекор сер Едуард живе в Лондоні і зарікся коли-небудь приїжджати на батьківщину предків.

Однак, при знайомстві по скайпу з Едуардом Андрійовичем, Лариса несподівано дізнається, що той надає великого значення всьому, що пов’язано з історією їх роду. Лариса, несподівано для самої себе, вирішує… трохи прибрехати про свою сім’ю, щоб справити ефект на майбутнього свекра. Вона впевнена, що батько Антона до в гості не приїде, тому набрехала від душі. Красномовства Ларисі не позичати, і Едуард Андрійович дійсно вражений!

Настільки, що раптом… вирішує приїхати на свою історичну батьківщину, щоб особисто познайомитися з мамою Лариси. Серіал Рецепт кохання (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Антон Ціватий
В ролях: Ольга Гришина, Микита Тарасов, Олена Яковлєва, Михайло Пшеничний, Ада Роговцева, Наталя Денисенко, Оксана Сташенко