Детективний серіал, знятий за серією творів королеви свого жанру Агати Крісті, розповість про людину на ім’я Еркюль Пуаро. Це чоловік середніх років, який іммігрував з Бельгії до Англії. Його будинок-скромна квартирка на одній з вулиць Лондона-є ще й його кабінетом, в якому він і приймає своїх клієнтів. А клієнтура у нього дуже велика, люди з усієї Англії воліють звертатися за допомогою до нього. Сам Пуаро має аристократичними манерами, відрізняється гострим розумом і незвичайними методами проведення розслідування. Можливо, сукупність цих якостей, і в добавок високий рівень розкриття справ і заслужили приватному детективу велику популярність і популярність.

У команді талановитого сищика є помічник, молода людина на ім’я Артур Гастінгс, функціями якого є забезпечення стеження і погоні в разі необхідності. Третьою особою, що представляє команду сищика, є дівчина на прізвище Лемон, що здійснює обов’язки секретарки, звільняючи Пуаро від буденної суєти. Серіал Пуаро 1-13 сезон (1989-2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

За консультацією до детектива нерідко звертається поліція міста, яка має велику повагу і визнаючи його авторитет. Шановний діяч приватної розшукової справи завоює симпатію глядача і проведе за собою, розкривши всі таємниці злочинів.

Режисер: Едвард Беннет, Ренні Рай, Ендрю Грів
Актори: Девід Суше, Хю Фрейзер, Філіп Джексон, Полін Моран, Девід Йелленд