Серіал Про що мовчить річка всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


До певного моменту свого життя Олена завжди була впевнена, що з легкістю впорається з будь-якою поставленою задачею. Аби була мета і стимул. Останнім часом в належній компанії лісопилці відбувається спад рівня продуктивності. Необхідно з’ясувати причини такої обстановки на лісопилці і по можливості усунути проблеми в роботі об’єкта. І ось керівництво, враховуючи здібності Олени доручає саме їй це вкрай важке, якщо не сказати нездійсненне завдання, відправитися в глухомань на лісопилку.

Олена з великими труднощами нарешті добирається до лісопилки. Але саме тут починаються справжні проблеми. Начальник лісопилки Андрій, похмурий, нелюдимий, дратівливий і не розташовує до спілкування чоловік. Взагалі складається відчуття, що з усіх людей, що живуть на землі, Андрій найбільше ненавидить жінок. Після першої ж зустрічі з жінконенависником Андрієм Олена розуміє всю складність майбутньої задачі. Олена з усього розмаху починає твердити Андрію про сучасні методики роботи виробництва, що Андрій сприймає як особисту образу. В цілому Андрій ніякі нововведення не сприймає. Він справжній прихильник старовини і надійності. Важко ж доводиться Олені, щоб переконати завзятого консерватора.

Між двома займається справжня війна на тлі нерозуміння і Андрій явно демонструє, що думка такої птахи високого польоту як Олена, його взагалі нисколечки не хвилює і не цікавить. Серіал Про що мовчить річка всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Павло Тупик
В ролях: Євген Олійник, Лянка Гриу, Оксана Жданова, Віктор Жданов