Що трапиться, якщо познайомити типового скептика і енергійного фанатика? Відставний поліцейський Лерой Райт отримує пропозицію співпрацювати з таємною державною організацією з контролю паранормальних явищ. Він був звільнений з Департаменту поліції Лос-Анджелеса після загибелі колеги. Попрацювавши охоронцем, він з радістю береться за нову роботу. Як фахівця з розшуку зниклих людей, йому доручається розслідування таємничого зникнення кращого агента. В напарники Райту дістається колишній професор з астрофізики Макс Дженніфер, втратив посаду в університеті Стенфорд через фантастичних оповідань.

Зараз він продавець книгарні і стверджує, що його дружину забрали інопланетні сили. Один всьому, що відбувається знаходить раціональне пояснення, інший вірить в надприродне і всім оточуючим розповідає про присутність невідомих істот. Серіал Привиди 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Парочці належить розібратися з незвичайними подіями, лякаючими населення Лос-Анжелеса. Керівник проекту, капітан Ава Лафрі, сподівається на нових співробітників і доручає битися з таємничою силою.

Режисер: Джонатан Крісел
В ролях: Аділь Ахтар, Сара Бейкер, Крістіан Келлоуей, Етан Дрейк Девіс, Тиша Френч, Лінк Хенд, Damian Forest Light, Еді Паттерсон, Крейг Робінсон, Адам Скотт