Події даного серіалу розгортаються на території Франції в 1743 році. Якийсь маркіз де Валькур в один прекрасний момент позбавляє всього свого спадку рідного сина Філіпа. Зробив він це не просто так: тепер вся його спадщина належить Жоланне — його незаконнонародженою дочкою, яку він любить куди більше, ніж рідного сина. Філіп не бажає миритися з таким перебігом подій і вже незабаром, збожеволівши від люті, жорстоко вбиває власного батька і краде його заповіт. У Філіпа дуже багато боргів і саме вони штовхають його на підступна зрада — він продає англійцям секретний план якоїсь таємної операції великої французької армії.

Зовсім випадково про це дізнається Жоланна де Валькур-та сама незаконнонароджена дочка. Філіп чітко розуміє, що вона тепер представляє для нього величезну небезпеку. За певними обставинами наша героїня повертається до Франції, де дізнається, що була визнана невинною. Тепер Жоленне був повернутий титул маркізи, і вона була визнана спадкоємицею свого батька. Тільки ось Філіп продав фамільний замок. Серіал Прекрасна Рані 1 сезон (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона вирішила все-таки відвідати цей замок. І незабаром дізнається, що він був куплений не ким іншим, як Крейгом Валкером. Після війни, маркіза де Валькурт нарешті змогла вийти заміж за людину, яку любить насправді.

Режисер: Арно Селіньяк
Актори: Мілен Жампаної, Жан-Юґ Анґлад, Паскаль Демолон, Yaël Abecassis, Olivier Sitruk, Emma Reynaud, Antoine Gouy, Doudou Masta, Jeffrey Goldberg