Серіал Повний місяць (2017) дивитись онлайн в HD якості


Красиві герої, красива казка їх любові, без якої не обходиться жоден турецький серіал. Дівчина із скромної сім’ї і власник великої компанії як планети в різних галактиках – можуть ніколи не зустрітися і навіть не знати про існування один одного. Але вони зустрінуться. Зустрінуться як два урагани і як два однойменних заряду відштовхнуться один від одного на велику відстань. Відштовхнуться, щоб потім, пройшовши багато випробувань, стати єдиним цілим.

Інакше і бути не може, адже їх перші дотики, перший контакт очима відбудеться під повним місяцем, діючої на молодих людей краще всякого Купідона. Місяць не залишить їх у спокої, вирішивши з’єднати, і не заспокоїться, поки не доб’ється свого. Їх життя виявиться наповнена іноді смішними, а часом сумними і зворушливими моментами. Назли зрозуміє, що гордість і вимогливість людини не виключають наявність у нього великодушного і доброго серця. Серіал Повний місяць (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А Ферит переконається, що жінка і підступність не одне і те ж, і виповзе нарешті зі своєї черепашки, щоб вдихнувши побільше повітря зануритися з головою в нерозсудливість любові.

Режисер: Чагрів Байрак
В ролях: Джан Яман, Озге Гюрель, тюрків Туран, Нік Хелілаж, Хакан Курташ