Серіал Пошта всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


У поштовому відділенні однієї непримітної провінції копітко трудяться молоді співробітники. Вони виконують досить непросту роботу в той час, як багато навколишні люди сприймають їх діяльність в зовсім іншому світлі. Зокрема, часто створюється враження, що робота поштових працівників представляється дуже нецікавою і нудною. Але в реальності ці люди виконують надмірно відповідальну роботу, через характер якої їм постійно доводиться вступати в контакт з різними людьми. З недавніх пір в даному відділенні з’явилася нова співробітниця на ім’я Олена.

Вона є 40-річною жінкою, якій в останній період часу постійно не щастить. Ще недавно вона жила під одним дахом разом з коханим чоловіком, з яким ростила єдину дочку. Однак в якийсь момент її шлюб зруйнувався в одну коротку мить. З тих пір ображена на долю жінка перебуває в пригніченому стані.

Раніше вона працювала в іншому місці, але після розлучення звільнилася звідти з власної волі, щоб змінити обстановку і заради улюбленої дочки спробувати змінити свою невдалу життя. Серіал Пошта всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олександр Пархоменко
Актори: Олена Михайличенко, Артем Позняк, Олена Бондарева-Рєпіна, Валентина Вовченко, Ярослав Шиндер, Володимир Гончаров, Петро Ніневський