Пейдж народилася в невеликому містечку і завжди мріяла лише про те, щоб стати відомою на весь світ і підкорити сцену театру. Проте батьки були проти таких захоплень, а тому дівчина вирішила повністю піти з головою в навчання і змиритися з таким станом справ. Але в якийсь момент удача їй посміхнулася. Адже в цю глушину приїхав відомий режисер, який вирішив серед всіх хлопців тут дійсно знайти приховані таланти і гідних хлопців. Звичайно ж не варто навіть дивуватися тому, що Пейдж відразу ж вразила чоловіка своїм талантом і він запропонував їй укласти з ним контракт, від якої вона не змогла відмовитися.

Але після всього життя дівчини не сильно змінилася, адже друзі їй заздрили, рідні дивилися на неї тепер з презирством, так і в рідному містечку її не жалували як раніше. А на роботі була величезна кількість суперниць, які те й робили, що прагнули дістати її місце і скинути з п’єдесталу. Дівчині доводилося нелегко, проте вона раділа наявності величезної кількості шанувальників. Серіал Популярна і закохана 2 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Та й сама незабаром заплуталася в своїх почуттях так, що вже навіть і не розуміла, чи справді їй хтось подобається або вона просто рада, що ця людина захоплюється її талантом. Що ж чекає її і чи вийде у дівчини відшукати своє щастя?

Режисер: Мігель Артета, Мері Лу Беллі, Норман Баклі
В ролях: Белла Торн, Чарлі Депью, Кіт Пауерс, Картер Дженкінс, Ніки Косс, Джорджі Флорес, Перрі Рівз, Стефані Сонуга, Кейтлін Тервер, Марк Веллі