Серіал Поліція Маямі: Відділ моралі 1 сезон (1984) дивитись онлайн в HD якості


Історія про двох поліцейських, які здійснюють роботу під прикриттям. Історія складається з п’яти сезонів, і поряд з цікавим сценарієм, фільм відзначений нагородами за застосування спецефектів і відмінну музику. Серіал показав глядачеві роботу поліцейських Майамі зовсім з іншого боку. Головні герої Санні і Рікардо розслідують історію про пограбування, вбивства і зґвалтування Поліцейські в будь-якій справі грають по справедливості, знаходять злочинців, захищають тих, хто слабший, і при цьому вони вибирають для себе кращі автомобілі, на яких возять кращих жінок міста і крутять саму модну музику.

Кожен окремий сценарій серії заснований на подіях, що відбулися в реальному житті, які відбувалися в Майамі. Серіал піднімає найгостріші політичні проблеми, особлива увага приділяється темі наркотиків. У серіалі глядач побачить не тільки цікаві кримінальні історії, а й особисті проблеми героїв. У перших сезонах стиль серій дуже легкий, зі смішними персонажами. Серіал Поліція Маямі: Відділ моралі 1 сезон (1984) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А ось пізні сезони таять в собі безліч похмурих історій, що розповідають в більшій частині про боротьбу з корупцією. Цікаво, що практично всі зловісні серії не мають розв’язки, а це надає ще більшої загадковості фільму.

Режисер: John Nicolella, Річард Комптон, Леон Ічасо
Актори: Дон Джонсон, Філіпп Майкл Томас, Сандра Сантьяго, Olivia Brown, Майкл Телботт, Едвард Джеймс Олмос