​​​​​​​​Молода амбітна жінка Леслі Ноуп працює в Департаменті з благоустрою міста, де обіймає посаду помічника керівника. Звичайно, це не межа її мрій, плани дівчини йдуть далеко вперед. В недалекому майбутньому вона хоче зайняти посаду керівника країни і робити все можливе для процвітання держави. Прийнявши рішення піднятися на наступний щабель по кар’єрних сходах, Леслі хоче взяти участь у майбутніх виборах, але щоб виборці обрали саме її, необхідно довести власну профпридатність. На місці одного глибокого котловану, який був залишений після будівництва, дівчина приймає рішення облаштувати справжню зону відпочинку з відмінними майданчиками для дітей.

Ідея про парк за останнім словом техніки була чудова, але поодинці Леслі нічого не могла зробити. Для втілення плану в реальність необхідно залучити інвесторів, зібрати потрібний пакет документів і лише після цього починати роботу. Ідеєю створення унікального майданчика перейнялися Том, Ейпріл і Енн. Серіал Парки та зони відпочинку 1-7 сезон (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Разом вони готові протистояти корумпованим чиновникам і в підсумку домогтися позитивного результату. Має бути складний шлях з величезними проблемами, але Леслі не звикла здаватися.

Режисер: Дін Холленд, Майкл Шура, Кен Уиттингэм
В ролях: Емі Полер, Нік Офферман, Обрі Плаза, Кріс Пратт, Азіз Ансарі, Джим О Хейр, Ретта, Рашида Джонс, Адам Скотт, Роб Лоу