Тіні вже давно за тридцять, вона виховує трьох дітей поодинці і страждає від нестачі чоловічої уваги. Однак жінка розуміє, що так просто вона не знайде нікого, хто б побажав з нею бути разом. А тому свою проблему вона вирішує походами в клуб, де сподівається кожен раз підчепити п’яного чоловіка, якому на той момент вже абсолютно все одно на вік своєї партнерки. Довгий час у жінки все йшло за планом, поки на неї не звернув увагу молодий бармен. Хлопцеві лише 23 і більш того, на той момент, коли все відбувалося і він був тверезий, хоча Тіна і натякала йому, що не шукає партнера для серйозних стосунків.

Коли ж вони все-таки перейшли до більш пікантних моментів, то з’ясувалося, що хлопець забув контрацептиви. Поки ж Денис бігав за тим, що так було необхідно, щоб він зміг провести ніч пристрасті з сподобалася йому жінкою, додому встигли повернутися не тільки діти Тіни, але і її мати. Це говорило лише про одне, що всі плани зірвуться, та й сама жінка була впевнена, що чоловік навряд чи стане за нею доглядати після того, як побачив всю її сім’ю. Серіал Папа Ден 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але чи такий насправді Денис або ж він готовий прийняти Тіну навіть з усім її сімейством, Тільки б кохана була з ним поруч і він міг насолоджуватися нею коли забажає?

Режисер: Христина Сиволап, Ірина Громозда
В ролях: Станіслав Тикунов, Людмила Загорська, Наталія Ноздріна, Олексій Нагрудний, Лаша Рамішвілі, Олексій Шуплецов, Тетяна Орлова, Катерина Вайвала, Дар’я Трегубова, Микита Тарасов