Серіал Озеро 1 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Ще недавно в невеликій шотландський містечко, розташований в мальовничому місці, з’їжджалися натовпи журналістів і туристів, яких залучали легенди про стародавньому монстра, що живе в глибинах найчистішого озера. Слава про морське чудовисько прокотилося по всьому світу. Люди, спраглі нових екстремальних вражень, поступово стали забувати про унікального Озерному мешканця. Жителі містечка знову зажили тихим розміреним життям. Однак через деякий час назад тут сталося ще дещо незвичайне. Почався новий галас, і незвичайне озеро знову виявилося на перших смугах газет.

Причиною цьому став серійний вбивця, на рахунку якого вже кілька жахливих злочинів. Розслідування доручено детективу жіночої статі, для якої ця справа стане першим в її дослідницькій практиці. Вона уважно вивчає всі супутні вбивств деталі, допитує місцевих жителів і виявляє, що за їх ухильними відповідями ховається якась таємниця. Практично у кожного з городян є власний «скелет в шафі», і сім’я Енн не стала винятком.

Молода жінка не відступається від пошуків винного. Вона буде сильно здивована, коли дізнається, що приховують її знайомі. Серіал Озеро 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Брайан Келлі , Цілла Уер
В ролях: Джек Беннон, Шива Фіннеран, Лора Фрейзер, Дон Жилет, Oliver Greenall, Аластер Маккензі, Конор МакКэрри, Шона МакХью, Jim McMeekin, Грей о’брайен