Фінансовий консультант по імені Марті Берд є типовим представником середньостатистичного класу, нічим не примітний чоловік. Зразковий чоловік, люблячий батько, щонеділі їздить за покупками на старій машині, і з ним ніколи нічого особливого не відбувається. Але це тільки на перший погляд. Насправді останнім часом чоловік почав розуміти, що таке життя йому набридло. Робота все частіше його дратує, а з дружиною давно почалася криза, одні й ті ж вулиці по дорозі на роботу і брак грошей. Однак у чоловіка є одна таємниця, про яку ніхто не знає, то що він приховує від своєї ідеальної сім’ї. Кілька років тому він порушив закон, надавши свої послуги найвідомішому в злочинному світі наркокартелю.

Будучи фахівцем у своїй сфері, чоловік вирішив нажитися на нелегальній відмивання грошей. Він уклав угоду з наркокартелем і став допомагати йому, провертати фінансові махінації день за днем, а за допомогою хитрого розуму ще й прикривав всі угоди своїх нових знайомих. Через нього проходили величезні суми грошей, і все це йому вдавалося зберігати в таємниці. Серіал Озарк 2 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Перегортаючи одну зі справ чоловік, виявляється в неприємній ситуації, вихід з якої він бачить лише переїхати в маленьке провінційне містечко Озарк, де чоловікові доведеться відмити цілих сім мільйонів доларів, у що самому Марті мало віриться, але іншого виходу у нього немає.

Режисер: Джейсон Бейтман, Ендрю Бернштейн, Еллен Керас
В ролях: Джейсон Бейтман, Лора Лінні, Софія Хьюблиц, Скайлар Гертнер, Джулія Гарнер, Джордана Спіро, Джейсон Батлер Харнер, Ліза Емері, Пітер Муллан, Есай Моралес