Сержант поліції Девід Бадд, ветеран війни в Афганістані, їде в поїзді в Лондон. Він зриває змову терористів-смертників, який хотіли підірвати поїзд. З-за його дій обидва підозрюваних у тероризмі уникають смерті, їх заарештовують. Героїзм поліцейського призводить до його просування по службі. Він працює тепер на Джулію Монтегю, міністра внутрішніх справ. Між ними виникає напруженість. Так як Монтегю підтримує війну е в Іраку і Афганістані, і плани щодо обмеження громадянських свобод шляхом оновлення RIPA. Це суперечить громадянській позиції Бадда, як солдата.

Колишній чоловік Джулії Роджер Пенхалигон підозрює її у використанні терористичної загрози в тому, що вона має намір подати заявку на заміну прем’єр-міністра. Між тим, Бадд бореться як зі своїм посттравматичним синдромом, так і зі своїми погіршуються відносинами з дружиною. Бадд зустрічає Енді Апстеда, старого армійського друга, в антивоєнної групі ветеранів світу. Апстеду противна Нова кар’єра друга.

У фінальних сценах Бадд починає професійне лікування, і він Вікі і відправляються в подорож зі своїми дітьми, щоб відвідати батьків. Серіал Особистий охоронець 1 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Томас Вінсент, Джон Стрікленд
Актори: Стюарт Боуман, Том Брук, Клер-Луїс Кордуелл, Вінсент Франклін, Ніколас Глівс, Кілі Хоуз, Піппа Хейвуд, Стефані Хаям, Річард Медден, Джина МакКі