Серіал Орвілл 1 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


25 століття подарував людям можливість освоїти космос. Тепер будь-яка людина може відправитися в неймовірну подорож на далекі планети і побачити Всесвіт на власні очі. У даний момент збирається чергова експедиція, завдання якої відправиться в найвіддаленіші куточки космосу і спробувати відшукати на інших планетах живі організми або розумних істот. Головним героєм захоплюючої історії стає чоловік, який опинився в глибокій депресії. Не так давно він пережив важке розлучення з Келлі Грейс і тепер намагається знайти спосіб вирватися з безодні відчаю.

Він розуміє, що необхідно змінити спосіб життя і відправитися в незвичайне подорож, щоб забути про проблеми і зануритися у виконання особливо небезпечної місії. Вибір чоловіка падає на космічну експедицію, однак, опинившись на кораблі, він бачить там колишню дружину. Келлі записалася добровольцем в останній момент, і тепер скасувати рішення про політ неможливо. Головним героям доводиться забути про всі образи і спробувати знайти спільну мову. Екіпажу корабля належить зробити практично неможливо. Серіал Орвілл 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Космонавти в будь-який момент можуть зіткнутися віч-на-віч зі смертельною небезпекою, тому їм необхідно працювати в команді і не вступати в сварки і конфлікти. Але чи зможуть колишнє подружжя змінити своє ставлення один до одного і не підвести команду?

Режисер: Бреннон Брага, Джон Кассар, Джеймс Л. Конуей
В ролях: Сет Макфарлейн, Чад Л. Коулмен, Скотт Граймз, Марк Джексон, Пенні Джонсон, Дж. Лі, Пітер Макон, Едріанн Палікі, Холстон Сейдж, Ларрі Джо Кемпбелл