Серіал Опікун всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


Олексія Фролова можна назвати такою, що відбулася особистістю, який зумів досягти на професійній ниві значних успіхів. Зараз він є успішним стоматологом, який вже чималий час, як працює в одній з популярних приватних стоматологічних клінік. В цілому, молода людина непогано заробляє і веде розмірений спосіб життя. Єдине, що йому ніяк не вдається впорядкувати — особисте життя. Справа в тому, що Олексій є переконаним холостяком, який вівсі не збирається будувати з якою — небудь жінкою серйозні відносини і, більше того, створити з нею сім’ю і завести дітей.

За останній період часу він встиг зав’язати роман і розлучитися з чималою кількістю представниць протилежної статі. І жодній з них так і не вдалося змінити погляди Фролова про уявлення особистого життя. Здавалося, тепер більше нічого не здатне змусити його поглянути на стосунки чоловіка-жінки з іншого ракурсу. Але його звичне спокійне життя несподівано змінюється в одну коротку мить, коли, одного разу, повертаючись додому, з ним трапляється біда. Зокрема, він мимоволі збиває на своєму автомобілі одну популярну телеведучу — Ганну Міхєєва. Серіал Опікун всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З цього дня життя Олексія перетворюється на сущий кошмар. Правда, він не має ніякої провину в тому, що сталося. Але пресу зовсім не цікавлять подробиці ДТП. Журналісти починають всюди переслідувати Фролова.

Режисер: Сергій Борчуков
В ролях: Олексій Морозов, Ольга Арнтгольц, Максим Костюнін, Дар’я Трегубова, Артем Позняк, Ірина Авдєєнко, Світлана Зельбет, Маргарита Лапіна