Дев’ятий сезон обрадує нас неймовірними подіями з життя співробітників офісу. Ці хлопці нам знайомі вже давно, і ми спостерігаємо за їх життям, яка не стоїть на місці і часом змінюється далеко не в кращу сторону. Здається вони постійно потрапляють в самі різні ситуації і розважаються як тільки можуть, їх життя не стоїть на місці і вони постійно радіють життю. І на цей раз їх чекає попереду теж безліч досить безглуздих і каверзних ситуацій, які змусять повеселитися абсолютно всіх, хто буде за цим спостерігати і тим або іншим чином буде в цьому замішаний.

Часом їх комплекси і примхи, а також примхи їх директора, який не любить залишатися осторонь будуть призводити до ще більш безглуздим і непередбачуваних наслідків, яких вони все вже точно зовсім не очікували. Тільки от схоже, подібне тільки дозволяє цьому офісу процвітати, нехай і зовсім своєрідним чином. Серіал Офіс 1-9 сезон (2005) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак як хлопці будуть боротися з усім, що на цей раз на них звалиться, адже вони вже звикли до чого і тепер реагують на багато речей зовсім інакше, ніж у перші дні своєї роботи. Наскільки змінилося життя співробітників офісу і які пригоди всіх чекають на цей раз?

Режисер: Підлогу Фіг, Рендолл Айнхорн, Кен Куопис
В ролях: Стів Карелл, Рейн Вілсон, Джон Красінскі, Дженна Фішер, Ед Хелмс, Анджела Кінсі, Мінді Кейлинг, Б. Дж. Новак, Крейг Робінсон, Еллі Кемпер