У центрі уваги опиняються дві рідні сестри, які дуже любили проводити час один з одним. Дівчат звали Аня і Яна, у кожної з них були свої мрії, якими вони ділилися лише з близькою людиною. Одного разу молодий чоловік Ані зробив їй пропозицію руки і серця, після чого героїня була найщасливішою дівчиною на світі. Вона розповіла все сестрі, і вирішила зіграти весілля в Києві. Однак щоб не їхати туди з усіма родичами завчасно, Аня вирішила зустрінеться з обранцем і провести репетицію весілля до важливої дати. У цей час Яна збиралася до столиці, щоб взяти участь у конкурсі на роль однієї з учасниць відомого шоу.

Разом дівчата купують квитки і збирають речі в дорогу. Вони не відчувають попередніх змін, і все складається по їх плани. В дорозі дівчата розмовляють про особисті секрети і переживання. Аня пропонує приміряти Яні її кільце з рубіном, яке їй подарував наречений. І раптово транспорт дівчат потрапляє в аварію.

Сестри опинилися в лікарні з понівеченими особами. Лікарі не можуть визначити, хто з дівчат Аня, а хто Яна. Обидві дівчата впали в кому, після чого втратили пам’ять. Серіал Обручка з рубіном (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Юлія Іващенко
В ролях: Дарія Баріхашвілі, Марія Пустова, Леся Островська, Дмитро Оськін