​​​​​​​​Кел Лайтмен, знавець фізіогноміки і психології, заснував власне детективне агентство, співробітники якого мали унікальним даром розпізнавання брехні. Підлеглі Кела розплутали не одне злочини і завдяки їх вмінню обчислювати брехунів невинні підозрювані зуміли зберегти свободу і чесне ім’я. На жаль, консультування опинилися у важкій ситуації людей не приносило Лайтмену фінансового збагачення, і знавець людських душ вирішив збагатитися іншим способом — написати роман про свою вкрай цікавою і насиченою життя. Доктор сподівався, що читачеві буде цікаво дізнатися, яке це — жити з усвідомленням того, що кожна людина бреше, але починаючому письменнику постійно не вистачало часу для роботи над книгою.

У агенства Лайтмена з’являється найсильніший конкурент-глава релігійної секти, затятий фанатик. Харизматичний і розумний лідер «Імперії розвитку особистості» практично поневолює людей, перетворюючи яскраві особистості і єдину масу божевільних сектантів, готових виконати будь-який наказ свого пастора. Серіал Обмани мене 3 сезон (2009) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Спочатку Кела мало турбувала поява релігійного авторитету, дії якого вже можна було кваліфікувати як злочин, поки під вплив сектанта на потрапила його улюблена донечка.

Режисер: Деніел Сакхайм, Майкл Цинберг, Ваган Мусекян
В ролях: Тім Рот, Келлі Вільямс, Брендан П. Хайнс, Моніка Реймунд, Хейлі МакФарланд, Мекхай Файфер, Крістен Аріза, Монік Кернен, Дженніфер Марсала, Дженніфер Білз