До недавнього часу Рід Стракер не підозрював, що проблеми з мутантами можуть торкнутися його сім’ю. З людьми, наділеними геном-Ікс, Рід, займаючи посаду прокурора, не раз стикався по роботі, коли поліція заарештовувала чергового ховається мутанта. Але Рід і його дружина Кейтлін не могли собі уявити, що в один з днів суперздатності прокинутися в їх дітях — Лорен і Енді. Коли однокласники в черговий раз вирішили познущатися над Енді, хлопець не витримав, і вирвалася з-під контролю сила мало не зруйнувала всю школу. Вибратися з майже звалився будівлі йому допомогла сестра, використавши свою здатність ставити щити.

Цей інцидент швидко опинився в центрі уваги тележурналістів, і в той же день за дітьми Стракеров з’явилися співробітники могутньої служби контролю, які відловлювали всіх мутантів. Кейтлін, дізналася про подію від дітей, не збиралася віддавати їм Лорен і Енді. А коли співробітники служби спробували настояти на своєму, брат з сестрою застосували свої сили, щоб разом з матір’ю втекти з дому.

Коли про все дізнався рід, він зрозумів, що його родині потрібно їхати з рідної країни. Стракери мали намір дістатися до Мексики, але для цього їм потрібна була допомога. Серіал Обдаровані 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Брайан Сінгер
В ролях: Колін Бітон, Емі Акер, Стеффан Аргус, Біллі Блер, Джейсон Бремер, Пол Карєв, Емма Дюмон, Дейл Годбольдо, Bradley K. Jones, Джессіка Лія