У центрі подій виявляється поліцейський з Детройта-Френк Ендрю. Він одержимий помстою за вбивство коханої дівчини, яке скоїв кілька років тому його колега Брендон Маккен. Цей персонаж дуже погана людина, його зневажає всю ділянку. Він співпрацює з бандитами замість того, щоб їх заарештовувати, сприяє наркодилерам, бере хабарі і ні в що не ставить закон. Відділ внутрішніх розслідувань вже давно ним зацікавився, і агенти збирають проти Брендона докази, але до арешту поки справа не дійшла. Френк працює зі своїм напарником — Джо Геддисом, який має дружні почуття до нього.

Він не хоче опинитися під підозрою і тому вирішується допомогти своєму напарнику, щоб засвідчити його в чесності і Порядності. Разом вони вбивають Маккена і скачують тіло пристебнуте наручниками до керма автомобіля в річку. Нібито він покінчив життя самогубством. Хлопці все грамотно прорахували, але вони не врахували його зв’язки і вплив в кримінальних колах. Бандити шукатимуть його вбивць, вони не вірять у випадковості.

Та й внутрішній відділ не пустить таке розслідування на самоплив. Чи зможуть викрутитися головні герої і вийти сухими з води? Серіал Низьке зимове сонце 1 сезон (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ернест Р. Дікерсон, Сем Міллер, Ендрю Бернштейн
В ролях: Марк Стронг, Ленні Джеймс, Джеймс Рэнсон, Спрэг Грэйден, Афіна Карканис, Рубен Сантьяго-Хадсон, Девід Костабайл, Біллі Лаш, Нікола Шкрели, Джозеф Катрейн