Історія українського мелодраматичного серіалу Оксани Байрак «Ніщо не трапляється двічі» починається двадцять років тому. Події переносять глядача в невелике військове містечко, розташоване на самому кордоні. На перший погляд це ідилічне місце: тихе, спокійне і мирне. Це свого роду маленька країна, в якій побутують свої правила і підвалини. Тут є місце любові і ненависті, вірності і зради, дружбі і ворожнечі. Здавалося б, в цьому військовому містечку ніколи не відбувається нічого цікавого, незвичайного і примітного. Але за пеленою зовнішнього спокою киплять неабиякі пристрасті. Раз за разом героям доводиться приймати непрості рішення, які назавжди змінюють їхнє життя.

Їх чекають фатальні зустрічі, які призводять до непростих ситуацій і великої любові… Батьки дівчини багаті, їх знають в суспільстві, живуть у достатку і не бажають, щоб їх чадо пов’язала своє життя з бідним хлопцем. Родичі молодої людини звичайні прості люди, живуть одним днем і особливо не намагаються досягти фінансових висот. Але «Ніщо не трапляється двічі» і пара вважає, що їх любов дана їм раз і назавжди і вони мають намір довести свою рішучість. Відносини рухаються до весілля і закоханим потрібно придумати як зламати стереотипи в суспільстві.

Рідня робить все, щоб розлучити їх і намагаються донести до них банальну істину, що така любов просто не виживе в реальному житті. Серіал Ніщо не трапляється двічі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Оксана Байрак
В ролях: Максим Дрозд, Антон Батиров, Надія Мейхер-Грановська, Тетяна Васильєва, Ірина Єфремова, Катерина Тишкевич, Валентин Томусяк, Володимир Гладкий