Серіал Ніколи не буває пізно всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


39-річна Ольга вважає себе щасливою жінкою. Адже поруч з нею перебуває коханий чоловік-Ігор, якого вона любить більше всіх на білому світі. В юності між ними розв’язався пристрасний роман, після чого вони обидва досить швидко усвідомили, що не можуть жити один без одного. З тих пір вони живуть під одним дахом і ведуть спільний сімейний побут. Всю турботу про домашні справи жінка вже давно увібрала на свої тендітні плечі. Поряд з цим, вона разом з чоловіком виховує двох дочок, в яких батьки душі не чують. Здавалося, цей осередок суспільства є ідеальною і може слугує прикладом для наслідування. Але, одного разу, ця сімейна ідилія руйнується в одну мить.

В один із звичайних днів Ігор абсолютно несподівано заявляє Ользі, що вона вже давно не представляє для нього ніякого інтересу як жінка. Більше того, з’ясовується, що в останній період часу чоловік періодично зустрічається з якоюсь коханкою і тепер бажає почати з неї нове життя. Після подібних слів Ольга ніяк не може прийти в себе. Вона впадає в стан відчаю, не уявляючи, як їй після всього цього продовжувати жити. Серце кинутої жінки розбите. Однак вона не має права сидіти склавши руки. Адже, незважаючи на подію, життя триває. І тепер їй самій необхідно піклуватися про підтримку власного існування.

В першу чергу, їй необхідно сказати дітям про розставання з Ігорем. Після цього Ольга повинна почати шукати роботу, щоб зуміти самостійно заробляти на життя. Серіал Ніколи не буває пізно всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Євген Баранов
В ролях: Анна Міклош, Віталій Кудрявцев, Олександр Нікітін, Олеся Власова, Олександр Пашков, Єлизавета Травнева, Єлизавета Зайцева, Валерій Величко, Міла Сивацька, В’ячеслав Василюк