Троє хлопців дружили з самої школи і вірили в те, що безсумнівно зможуть об’їздити весь світ. Правда життя розпорядилося зовсім інакше. І тепер хлопці працюють. Один з них став кращим педіатром в місті, другий комп’ютерним генієм, а третій працює в редакції глянцевого чоловічого журналу. Кожен з хлопців задоволений своїм життям і ніяких змін не очікує в ній. Проте все змінюється в той момент, коли один з хлопців відправляється давати інтерв’ю на телебачення. Там він зустрічається з прекрасною ведучою Сонею. Він відразу зрозумів, що зустрів свою другу половинку і нарешті доля посміхнулася йому, він був воістину щасливий. Ось тільки він не готовий був знайомити дівчину зі своїми товаришами.

Що Соні зовсім не подобалося. Вона хотіла дізнатися про свого коханого побільше, а тому вирішила діяти кардинальним методом. А тому вона просто взяла і заявилася на зустріч хлопців, щоб нарешті подивитися на друзів свого коханого. Тільки от чи дійсно коштувало їй так чинити і як тепер будуть складатися відносини пари? Серіал Ні слова про любов всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вийде у них зберегти все те, що вони будували стільки часу? Та й як друзі відреагують на те, що їх товариш приховав від них таку новину і не розповів про дівчину?

Режисер: Антон Азаров
Актори: Юлія Топольницька, Валерія Ходос, Фатіма Горбенко, Костянтин Жовтневий, Артем Алексєєв, Михайло Гаврилов (II), Інна Капінос, Любов Томашевська, Володимир Ращук