Діяльність французького детектива Ежена Відока примітна тим, що в своїй роботі детектив використав доволі нестандартний підхід. Він власноруч розробив концепцію, завдяки якій рівень злочинності у Франції того часу кардинально знизився. Примітно, що сам Ежен не був законослухняним громадянином. Перше вбивство він скоїв будучи підлітком, і неодноразово втікав з в’язниці за наступні злодіяння. Так і не знайшовши місце в житті, чоловік вирішив спробувати себе в поліції, а після організував незвичну бригаду, що складається виключно з запеклих кримінальників. Принцип, що тільки злочинець може побороти злочин, дуже зацікавив полковника Стадника.

У рідному місті почастішали заворушення, правоохоронці не встигали справлятися з нахлинули обов’язками. Завдяки Стаднику проводиться слідчий експеримент, в ході якого формується особливий загін. Першим з його учасників стає Єгор Поляков, що сів у в’язницю за пограбування банку. За розправу над маніяком багато років за гратами провела Одьга Ситницька, а Лужину Максиму вдалося засудити держслужбовця, який брав величезні хабарі.

Команда показала небувалі успіхи в проведенні наслідків, проте найважче їм довелося ужитися з колегами, які не можуть змиритися з ситуацією, що відбувається. Серіал Невиправні (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Анатолій Матешко
В ролях: Данило Бєлих, Дмитро Шевченко, Анна Донченко