У центрі сюжету нового детективного серіалу знаходиться кращий слідчий відділення Сватлана Игорева. Героїня керує командою детективів і має хороший нюх на злочинців. Вона часто сама не розуміє, як їй внутрішній голос підказує правильне рішення. Мабуть професія тут підібрана за покликом душі. Але Світлані доводиться жертвувати, щоб тримати марку і злочинців в страху. Вона рідко буває вдома, що не може радувати чоловіка. Материнська турбота у вихованні сина лягати на його плечі, мати весь час на роботі. Ситуація кардинально змінюється, коли чоловік заявляє про намір розлучитися. Йому набридло лягати самому в ліжко, вічно переживати за дружину, і відчувати себе самотнім.

Вплинути на рішення чоловіка героїня не змогла, вона залишається одна з сином підліткового віку. На додачу у жінки сильно захворіла мати, вона вимагає догляду. Світлані доводиться звільнитися з роботи, залишивши престижну посаду керівника слідчого відділення. Переїзд в рідне селище не сильно змінює життя героїні. Вона і тут знаходить улюблене заняття. Героїня займається власним розслідуванням щодо вбивства сусідки. Серіал Не жіноча праця 1 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона не вірить версії поліції, що жінку міг вбити її перший хлопець. Світлана має намір розкрити злочин і знайти справжнього вбивцю. Але чим закінчитися її самостійна витівка, залишається тільки здогадуватися.

Режисер: Валерій Ібрагімов
Актери: Олена Коломіна, Михайло Шамігулов, Андрій Ісаєнко, Павло Южаков-Харланчук, Антон Батирєв, Ігор Головін, Ніна Касторф, Микита Пархоменко, Тимур Боканча