Маша Асташина жила щасливо разом з коханим чоловіком Вадимом, який готовий носити її на руках, займаючись вихованням сина Грицька. Сім’я насолоджувалася спільним проведенням часу і раділа успіху кожного. Реалізуватися Асташина змогла не тільки в особистому житті, але і на роботі, заслуживши повагу начальства і колег. Так було до того часу, поки в житті Марії не з’явився Андрій. В юності молоді люди зустрічалися, до того ж Андрій є біологічним батьком Григорія. З появою колишнього хлопця Маші, життя сім’ї стає іншим. З кожним днем Вадиму все складніше стримувати свої ревні почуття до дружини, що призводить їх ставлення до повного розладу.

Каменем спотикання між Андрієм і Вадимом стає не тільки Марія і син, а й те, про що чоловіки бажають промовчати. На тлі всіх сформованих подій, Асташина отримує наказ від начальства відправитися на дослідження карстових печер. Серіал На краю кохання (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Як кращий співробітник, Марія Не має права відмовитися від завдання. А тому жінка вирушає у відрядження, закриваючи очі на небезпеку роботи. Все вказує на те, що печери можуть в будь-який момент обрушитися, заподіявши шкоду.

Режисер: Олексій Гусєв
В ролях: Ірина Таранник, Олександр Ратніков, Фатіма Горбенко, Артем Позняк, Валерія Ходос