Дія серіалу переносить глядача в минуле, Париж 1630 року. Головні герої цієї історії четверо мушкетерів, які служать в Королівській гвардії. Атос, Партос і Араміс — кращі друзі і надійні товариші, які не раз виручали один одного в найважчих ситуаціях. Для них поняття честі і справедливості не порожній звук, герої звикли діяти за літерою власного кодексу, якому вони слідують усюди і завжди. Одного разу на їх шляху виявляється молодий честолюбний хлопець, який представився д’артаньяном. Молода людина найбільше на світі мріє стати мушкетером і битися за короля.

Відразу після цієї зустрічі, головні герої виявляються втягнутими в якусь політичну змову проти корони, противниками якої стають багато знатні і впливові Вельможі. Їх чекають небезпечні і неймовірні пригоди, які не раз перевірять їх дружбу на міцність. Чоловікам належить захистити честь короля від оточуючих його інтриг і зрад. Серіал Мушкетери 3 сезон (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На вулицях Парижа їх служба доведеться як не можна до речі, оскільки життя Людовика XIII знаходиться в постійній небезпеці. Саме їм доведеться зупинити беззаконня, що коїться навколо прекрасного королівського палацу.

Режисер: Енді Хей, Ніколас Рентон, Фэррен Блекберн
В ролях: Люк Паскуаліно, Тому Берк, Чарльз Ховард, Сантьяго Кабрера, Хьюго Спір, Райан Гейдж, Олександра Доулінг, Тамла Карі, Меймі МакКой, Меттью Макналті