Кожна жінка живе на планеті, в незалежності від віку та належності до етнічної раси, мріє бути коханою, зустріти того єдиного, який стане не просто її супутником життя, але і тієї самої горезвісної кам’яною стіною що огородит її від усіх прикростей і небезпек. Якщо припустити, що на землі існує таке місце, або швидше сила, яка з’єднує закоханих і робить людей щасливими і задоволеними, задовольняючи їх потреби та бажання? Але чому, ж вона така вибіркова і прискіплива у своєму виборі? Комусь дає все, а інші ж навпаки не отримують нічого натомість?

Героїні серіалу, самотні молоді жінки, які намагаються відшукати дорогу до свого щастя, але постійно натикаються на якісь перешкоди. Олександра, Єва і Інга, вони красиві і сексуальні, але при цьому нікому з них так і не вдалося наблизитися до заповітної мрії. Так, наприклад, Саша, кидається між двома чоловіками, але при цьому не любить обох, її подруга Єва заміжня, але глибоко нещасна в шлюбі, і Інга, що тільки вчитися пізнавати всі принади серйозних стосунків.

Так як же скластися доля кожної з дівчат? І чи зможуть вони знайти свого «принца на білому коні, що покаже їм щастя бути коханою? Серіал Місто закоханих (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Антон Гойда
В ролях: Марина Коняшкіна, Катерина Мельник, Юлія Галкіна, Анастасія Буніна, Олесь Задніпровський, Андрій Фінягін, В’ячеслав Довженко, Євген Морозов, Інна Мірошниченко