Події розгортаються на кордоні двох держав під назвою Швеція і Данія. Їх пов’язує одна дорога, яка з’єднує дві держави мостом Орезунд. Дві країни ніколи не перетиналися в політиці і вирішенні спільних проблем, але одного разу сталося непоправне. Вночі згасла електрика на території мосту. Обидві держави направили своїх фахівців, щоб з’ясувати причину виникнення проблеми, а також залагодити всі нюанси і проблеми. Коли електрику знову стало висвітлювати дорогу на мосту, то члени обох держав виявили тіло жінки, розташованої по центру моста так, що захоплювала території двох країн. Уряд Швеції та Данії відправили своїх агентів на з’ясування причин її смерті.

Представником Швеції є чоловік на ім’я Саг Норен, він є кращим співробітником комісаріату, і запевняє колегу з Данії на ім’я Мартін Роді, що допомогу в розслідуванні іншої держави йому не потрібна. Однак Мартін відповідно думає, що ця справа повинна розкриватися тільки на території його країни.

Між правоохоронними органами виник конфлікт інтересів, який вони не хочуть вирішувати. А тим часом кожен з головних героїв поспішати розкрити справу для підвищення репутації своєї батьківщини. Серіал Міст 4 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Хенрік Георгссон, Румле Хаммерих, Шарлотта Зилинг
Актори: Софія Хелін, Рафаель Петтерссон, Даг Малмберг, Sarah Boberg, Rebecka Barkland, Кім Бодня, Пак Шарбау, Ларс Сімонсен, Henrik Lundström, Туре Ліндхардт