Серіал Мій улюблений привид (2018) дивитись онлайн в HD якості


Довгий час Наталя жила разом з коханим чоловіком і не знала турбот. Сама вона не була пристосована до життя, а тому всі надії покладала лише на нього. Але в один прекрасний момент біда грянула звідти, звідки ніхто не очікував. Пара потрапляє в аварію і чоловік жінки не виживає. Наталя довго не могла впоратися із шоком, але незабаром до неї з’являється привид покійного і не просто так, а з проханням. Справа в тому, що у чоловіка ще до знайомства з коханою виявляється з’явився син, мати кинула його і він тепер росте в дитбудинку. Чоловік так і не встиг за життя нічого зробити для сина, але тепер просить дружину відкрити фонд його допомоги.

Відправившись на пошуки хлопчика, жінка виявила в дитбудинку агресивно налаштованої і нікому не довіряє хлопця. Варто було їй його тільки побачити, як вона відразу зрозуміла, що просто зобов’язана його усиновити. Вона була впевнена, що зможе дати хлопчикові всього, чого йому не вистачало. Чоловік був категорично проти цього рішення, але жінка здавалося залишалася непохитною. Вона почала шукати шляхи до серця хлопця намагаючись зробити все, щоб він зрозумів, що тепер не один в цьому світі і дійсно комусь потрібен.

Тільки ось чи вийде у дівчини домогтися бажаного або ж ця затія виявиться провальною і варто було просто вчинити так як вимагав чоловік? Серіал Мій улюблений привид (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ашот Кещян, Олександр Баршак
Актори: Анна Тараторкина, Джемал Тетруашвілі, Олександр Баршак, Володимир Машук