Молода дівчина на ім’я Мер’єм Акча веде простий нічим не примітний життєвий образ. Вона працює простим касиром і обілечівает водіїв на платному автобані. Щодня Мер’єм помирає від нудьги в маленькому приміщенні. Ho у неї хороші зв’язки з господарем сервісу Савджі Октаєм. Досить помітно, як в турецькому серіалі «Маріем» всі обожнюють героїню. Вона наділена виключно чудовими якостями: добродушністю, щирістю, відповідальністю. До того ж, коли у неї вихідний, вона постійно допомагає татові, який працює в пекарні. Октай — юрист за освітою.

Він завжди добре ставився до дівчини, і навіть будував грандіозні плани на її рахунок. Молода парочка збирається зіграти весілля, але один сумний інцидент виб’є з калії надію на щасливе життя. Октай потрапляє в дорожню пригоду і збиває на смерть пішохода. Серіал Мер’єм всі серії (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ho дівчина робить відважний вчинок. Вона бере всю провину за подію на себе і замість винуватця опиняється у в’язниці. Відмотавши тюремний термін Марьем виходить на волю, але ставлення близьких помітно до неї змінилося.

Режисер: Мустафа Шевки Доган
Актори: Фуркан Андич, Айча Айшин Туран, Джемаль Токташ, Ачелья Топалоглу, Серена Акташ, тюрків Туран, Кенан Аджар, Угур Демірпехліван